ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçkafaak Tarım, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına oranlı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Tatminkâr aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye kafaladı ancak günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve kültür kolünün giderek çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile omuz omuza vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece kültür kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçkafaak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en oflaz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devimsel ve çetinlü in kaynağına iye olan Üçkafaak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üçkafaak Tarım; kaba Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Daimî aksiyon ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçkafaak Tarım ürünlerinin hem diyar içinde hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının kafalıca nedenidir. Üçkafaak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkafaak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin oranlı ve dengeli bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz bir küme sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz semereli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz semereli hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçkafaak Tarım olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir hendek haksına dökmek bağırsakin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden kaldırmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kadar alanlara dökmek bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir ilişkilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değemektirilebilir ve birşunca babaşmanla da genletilebilir. Esas birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara için nispeten sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçkafaak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkafaak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün efsaneviın benzinü ve etinden semere tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları tek seferde alabilir ve henüz oflaz beslenebilir. Yeygi karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz oflaz beslenmesine böylece henüz bir küme semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçkafaak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkafaak Tarım olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı verimli ve semereli bir tarımsal üretim bağırsakin heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bağırsakin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz oflaz durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal ihracat noktasında Üçkafaak Tarım olarak bütün çtuzakışanlarımızın katkısıyla omuz omuza
Üçkafaak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir