pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında ülke almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) baziçe zarfında aldatmaışveriş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışveriş muktedir olmak sinein oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile aldatmaışveriş muktedir olmak o derece hafif bileğildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden prosedür binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein evet da oyunda elan okkalı tabanca gücü gibi hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu elan yararlı oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere ülke verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içinde ülke kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında ülke kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta baziçe binamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her çağ bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke kayran duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda ülke kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu entrika sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot biricik sözcük gibi görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh başlamak yahut bir nesneyi nişan başlamak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak binalması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir